Kategorie produktów:


Szukaj produktu

 Nowości


Brak pasujących nowosci

Oferta -> Gruntowanie, lakierowanie

ANTISLIP COATING BLACK

Do zabezpieczania śliskich powierzchni (czarny)

Nr art. 02.1435

Puszka 1 L

Opis produktu

Antislip Coating jest to od razu gotowy do użycia, jednokomponentowy produkt, który służy do zabezpieczanie różnego rodzaju śliskich powierzchni takich jak: schody, rampy, podłogi na stanowiskach pracy, rusztowania, schody, itd.
Antislip Coating jest całkowicie suchy po 1 godzinie tworząc po pełnym utwardzeniu trwałą wartwę odporną na oleje, petroleum, wodę, środki czyszczące, kwasy, itd. Ze względu na swoje właściwości Antislip Coating przeznaczony jest szczególnie tam, gdzie występują śliskie powierzchnie np. przy wózkach podnośnych, kranach, taśmach, podnośnikach, itd.
Dzięki swojemu chemicznemu składowi produkt może być bez problemu używany prosto z puszki. Nie musi być rozcieńczany, posiada bowiem jednostajną konsystencję.
W wielu przypadkach Antislip Coating może być stosowany bezpośrednio na powierzchnię. Mimo to poleca się go również tam, gdzie powierzchnia wymaga użycia Primera. Antislip Coating został stworzony tak, że bez problemu współdziała z odpowiednimi produktami Innoteca. W zależności od rodzaju powierzchni używa się następujących produktów:
Construction Primer na powierzchnie polakierowane, stal, niektóre metale.
Repaplast Primer na tworzywa sztuczne.
Imprisol Primer na beton/stal i inne tego typu betonowe powierzchnie
Seal Guad na szkło
Antislip Coating może być stosowany na praktycznie wszystkie wyżej wymienione powierzchnie bez konieczności kupowania Primera.
Kolejną ważną zaletą tego produktu jest to, że produkt może być stosowany na powierzchnie o różnorodnej strukturze ( płaska, gładka, chropowata) i w dowolniej formie – na długość i na szerokość.
Antislip Coating jest łatwy w użyciu i może być nakładany na powierzchnie małe bądź duże przy pomocy pędzla, szpachelki czy pacy.
W praktycznej 1 l puszce Antislip Coating jest ekonomiczny. Specjalny dekiel troszczy się o to, aby pędzel czy szpachla była zachowana w czystości bez koniczności czyszczenia rantów puszki. Dzięki temu produkt ma przedłużoną żywotność, a puszka bez problemu może być otwierana wielokrotnie.
Dostępny w dwóch kolorach : szarym i czarny

Właściwości

  • idealne rozwiązanie
  • łatwy w użyciu
  • nie pozostawia śladów
  • trwale elastyczny
  • szybko wysycha
  • odpowiednia przyczepność
  • łatwy do wymieszania
  • wysycha w pokojowej temperaturze
  • odpowiednio odporny na wodę
  • odporny na działanie promieni UV

Copyrights © 2007-2011 Innotec Partner Polska