Kategorie produktów:


Szukaj produktu

 Nowości


Brak pasujących nowosci

Oferta -> Gruntowanie, lakierowanie

BODY FINISH GREEN

Szybkoschnący lakier akrylowy (zielony)

Nr art. 02.3135.7033

Opis produktu

Body Finish jest to najwyższej klasy szybkoschnący jednokomponentowy lakier akrylowy stworzony specjalnie do natryskowego malowania nowych lub naprawionych części karoserii jak i części maszyn aby nadać im fabrycznie oryginalne wykończenie.
Body Finish został stworzony specjalnie dla przemysłu motoryzacyjnego – samochody osobowe i ciężarowe, a także jest on idealnym rozwiązaniem do polakierowania naprawianych części blaszanych oraz paneli, podłóg bagażnika, blach frontowych, ścian tylnich, słupków, itd.
Body Finish jest także idealny jako lakier do maszyn, zawieszeń oraz używany jest jako lakier znajdujący zastosowanie w przemyśle.
Większość podobnych produktów bardzo długo wysycha i odparowuje, są na bazie wody przez co nie wszędzie mogą być stosowane.
Body Finish jest kompatybilny z wieloma systemami lakierniczymi zarówno tymi na bazie wody jak i tych, które zawierają rozpuszczalniki. Produkt jest od razu gotowy do użycia tak więc nie ma problemu z wymieszaniem wszystkich chemicznych składników. Ponadto nie trzeba czyścić pistoletu.
Dzięki temu, że puszka posiada dwie regulowane dysze o różnej wydajności produkt może być stosowany na zarówno dużych jak i małych powierzchniach.
Produkt dostępny jest w 3 różnych kolorach: zielony, beżowy, szary.

Właściwości

  • profesjonalna aplikacja
  • dwie regulowane dysze o różnej wydajności
  • bardzo wysokie pokrycie
  • całkowicie suchy po 10 minutach
  • szybkie utwardzenie odporne na uderzenia kamieni
  • po 20 minutach może być polakierowany mokro na mokro każdym systemem lakierniczym
  • wystarczające właściwości antykorozyjne, bardzo dobra przyczepność na powierzchniach metalicznych i niemetalicznych

Copyrights © 2007-2011 Innotec Partner Polska